• Rzetelna obsługa Radcy Prawnego

  • Prawna obsługa firm i podmiotów gospodarczych

  • Prawo spadkowe i cywilne poznań

  • Solidne wsparcie klientów indywidualnych i firm

  • Reprezentacja przed sądem, ugody, sporządzanie pism

KRPPS

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Sobieralski

WYNAGRODZENIE GODZINOWE
 
Wysokość wynagrodzenia określona jest na podstawie liczby przepracowanych godzin. Stawka wynagrodzenia za jedną godzinę pracy Kancelarii wynosi 150 zł netto +vat w obowiązującej stawce. 
 
WYNAGRODZENIE RYCZAŁTOWE
Ta forma współpracy kierowana jest głównie do dużych przedsiębiorców potrzebujących stałej obsługi prawnej, gdzie wynagrodzenie stanowi określona z góry, miesięczna kwota stałego ryczłtu, indywidualnie negocjowana, w ramach której Kancelaria wykonuje umówioną z Klientem usługę prawną (sporządzenie pism, prowadzenie sprawy, udzielenie porad prawych, itd.).
 
SUCCESS FEE
Wynagrodzenie za sukces dotyczy okoliczności, w których Kancelaria prowadzić będzie Państwa sprawy sądowe. Istnieje możliwośc zawarcia pomiedzy Kancelarią a Klientem abonamentowym, niezaleznie od wybranego przez Państwa pakietu, dodatkowego wynagrodzenia za sukces w wygranej konkretnej sprawie sądowej stanowiącego określony procent od wygranej kwoty.
 
PORADA USTNA
Honorarium ustalane jest indywidualnie  w zależności od zawiłości problemu. Wysokość wynagrodzenia określona jest na podstawie liczby przepracowanych godzin. Stawka wynagrodzenia za jedną godzinę pracy Kancelarii wynosi 150 zł netto +vat w obowiązującej stawce.